€ 9,80 euro brutto/h

Zbiory papryki i pomidorów w szklarni sezonowa praca Niemcy od zaraz Meppen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Meppen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 12, 2016 14:10

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Meppen od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach pomidorów i papryki w szklarni. Niemcy praca sezonowa z zakwaterowaniem zorganizowanym w niskiej cenie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Meppen – miasto przy granicy z Holandią
Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace fizyczne polegające na pielęgnacji i zbiorze papryki oraz pomidorów
  • zadania wykonywane będą ręcznie z użyciem maszyn
  • pracownicy będą odpowiedzialni za podwiązywanie, podcinanie, itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • doświadczenie w pracy podobnej będzie pożądane
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • szybkość, zwinność, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4 euro za dobę
  • pracę sezonową od zaraz
  • możliwość zatrudnienia sezonowego lub na stałe
  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Mappen/02/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 842584e94983c78e

Linki sponsorowane