€ do uzgodnienia

Zbiory ogórków w szklarni Senftenberg dam sezonową pracę w Niemczech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Senftenberg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 18, 2015 02:24

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze ogórków i pomidorów w szklarni. Zatrudnienie w Senftenberg dla Polaków bez znajomości języka od kwietnia 2016 do października 2016.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Czas trwania umowy: praca od kwietnia do października 2016

Lokalizacja: Senftenberg, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna polegająca na zbiorze głównie ogórków ale również pomidorów
  • zadania wykonywane są w szklarni

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • sprawność, zwinność, spryt
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej
  • brak problemu z podjęciem pracy w podanym terminie
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zorganizowane zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • praca na podstawie legalnej umowy niemieckiej
  • terminowe wypłacanie pensji – co dwa tygodnie
  • zatrudnienie sezonowe od kwietnia do października 2016
  • umowa o pracę z agencją pośrednictwa pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać mailowo na poniżej podany adres kontaktowy:
Red-Dot@worker.com z dopiskiem: zo/de/001/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-szklarni-przy-zbiorach-ogorkow-senftenberg/

ID ogłoszenia: 41856734133c77e3

2 komentarze na “Zbiory ogórków w szklarni Senftenberg dam sezonową pracę w Niemczech”

  1. Witam
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Mamy 23 i 24 lata.
    Jesteśmy osobami bardzo ambitnymi bez nałogów posiadamy prawo jazdy kat. B mamy doświadczenie w pracy fizycznej przy zbiorach.Prosimy o kontakt .
    kontakt:
    email: batinka10@o2.pl

    tel:507 580 063

  2. ewelinka1984 na styczeń 16, 2016 @ 11:48

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca.Obecnie teraz pracujemy w Anglii przy zbiorze kwiatów.Chłopak posiada prawo jazdy.B.Mamy doświadczenie w pracy fizycznej przy zbiorach.Podaje nasz numer +44743 801 55 37 Ewelina email ewelincia022@poczta.fm Ewelina