€ 7,20 euro/h brutto

Zbiory jabłek od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech Gustrow bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gustrow
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 18, 2015 00:42

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka do zbioru jabłek w sadzie z okolic Gustrow. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz do końca października.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Czas trwania umowy: od zaraz do 31 października

Miejsce zatrudnienia: Gustrow, Niemcy

Wynagrodzenie: 7,20 euro/h brutto

Obowiązki:

  • Powyższa oferta dotyczy pracy fizycznej przy zrywaniu jabłek w sadzie.
  • Każda osoba zatrudniona musi zerwać 180 kilogramów jabłek na godzinę.

Oczekiwania:

  • obowiązkowość, pracowitość, odpowiedzialność
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B i własnego auta
  • efektywność, szybkość
  • sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorze owoców twardych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od zaraz do końca października bieżącego roku
  • dobre zarobki
  • zapewnione zamieszkanie, koszt miesięczny to 360 euro
  • praca będzie wykonywana 6 dni w tygodniu po 8 godzin

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • praca@jeople.de

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Zbiór jabłek.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-w-sadzie-gustrow/

ID ogłoszenia: 35555fb2fea07bbc

2 komentarze na “Zbiory jabłek od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech Gustrow bez języka”

  1. jestem zajnteresowana oferta nr telefonu 509795378

  2. Dzień dobry.
    Pisze Olga. Zeszłym latem proponowała wam prace.
    Teraz wróciłam z Holandii.
    To jest praca w szklarni przy zbieraniu jeżyn, jeżyny są bezkolcowe.
    Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, internet.
    Stawki godzinowe i mieszkaniowe w zależności od wieku.
    Ja mam 43 lata to mam 9.16 na godzine. I za mieszkanie 10 euro za dobe.
    10 godzinny dzień pracy, przerwa na obiad 30 minut, i dwa razy po 15 minut.
    Szefowie bardzo mili ludzie, kierowniczki też. Bardzo polecam.
    Pracodawca potrzebuję tylko 5 kobiet.
    Proszę dzwonić +48602719032. Kto pierwszy ten lepszy.