€ 1450 euro brutto + bezpł. zakwaterowanie

Wolfsburg praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka pomoc kuchenna czerwiec 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: od czerwca do października
  • Opublikowany: Maj 23, 2016 2:50 am

Od zaraz restauracja hotelowa z Wolfsburga poszukuje 2 osoby do pracy w Niemczech bez języka niemieckiego jako pomoc kuchenna przy utrzymaniu czystości, krojeniu produktów etc. Pracodawca gwarantuje bezpłatne zakwaterowanie oraz możliwość wykupienia taniego wyżywienia w kantynie pracowniczej.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wolfsburg
Zarobki: 1450 euro brutto
Liczba miejsc: 2
Start: czerwiec 2016
Umowa: 5 miesięcy

Zadania:
- utrzymanie porządku na kuchni
- wyrzucanie resztek z talerzy oraz ich mycie
- pomoc w przygotowaniu potraw polegająca na siekaniu, krojeniu warzyw i owoców

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie
- aktualna książeczka sanepidowska
- dyspozycyjność od czerwca na minimum 5 miesięcy
- brak nałogów
- sumienność, rzetelność, dokładność

Oferujemy:
- legalną umowę na niemieckich warunkach
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość wykupienia taniego wyżywienia w kwocie 3 euro dziennie
- pomoc przy dopełnieniu niezbędnych formalności

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pomoc kuchenna, Wolfsburg 06.2016” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 673574273d9c3abd