€ 8,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Winobranie praca Niemcy sezonowa przy zbiorach winogron od zaraz Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 25, 2016 05:34

Winnica z Bonn zatrudni pracowników od września do pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Ogłoszenie z okolic Bonn z zakwaterowaniem dla osób bez języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Termin: start od września 2016 do połowy listopada 2016

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca fizyczna w winnicy przy ręcznym ścinaniu kiści winogron i układaniu ich w skrzynkach

Oczekiwania:

  • ostrożność, pracowitość
  • zdyscyplinowanie
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej
  • możliwość zatrudnienia w podanym terminie
  • wysoka kondycja fizyczna
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • pracę sezonową w terminie od września do połowy listopada 2016
  • uczciwe zarobki
  • duża liczba godzin pracy do wyrobienia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w ogrzewanych i urządzonych domkach
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia kontaktowego na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: zbiorywinogron9/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-przy-zbiorze-winogron-winobranie-2016-bonn/

ID ogłoszenia: 47557be62c38a842