€ do ustalenia

W ogrodnictwie praca Niemcy bez znajomości języka Lipsk od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Opublikowany: sierpień 13, 2015 23:03

Posiadamy wolne stanowiska dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Sezonowa praca w Niemczech (Lipsk) od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach w szklarni.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować pielęgnowaniem kwiatów oraz ich ścinaniem i pakowaniem. Zadania wykonywane są w szklarni.

Wymagania:
– zdolność podjęcia pracy od zaraz
– bez problemów ze zdrowiem
– brak uczuleń na pyłki
– umiejętność rozplanowania dnia pracy
– należy uważać na rośliny i ich nie uszkodzić podczas pielęgnowania
– sprawne dłonie
– miel widziane są osoby z doświadczeniem
– należy przyjechać do Poznania na rozmowę kwalifikacyjną
– staranność, punktualność, niezawodność

Oferujemy:
– pracę sezonową
– w pierwszych dniach zapoznajemy pracownika z firmą i zasadami
– pomagamy przy formalnościach
– oferujemy możliwość skorzystania ze składek socjalnych
– dobre zarobki
– pracodawca zapewnia podstawowe ubezpieczenie
– przyjazną, rodzinną atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: zuver@consultant.com z tematem: Niemcy praca w szklarni, okolice Lipska.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-w-niemczech-dla-ogrodnika-przy-kwiatach-bez-znajomosci-jezyka-lipsk/

ID ogłoszenia: 31755cd1c719ed3b

5 komentarzy na “W ogrodnictwie praca Niemcy bez znajomości języka Lipsk od zaraz”

  1. przeslam oferte pracy 07.08.15 wrocilem z pracyw nieczech greze kolo hamburga +48512167993

  2. witam 07.08.15 wrocilem z pracy w niemczech .greze kolo hamburga jestem dyspozycyjny +48512167993

  3. Witam , 2,Panie z chęcją i zangarzowanjem do pracy , uczciwe szybko uczące się , pilnie szukają pracy . mój num,, 739521157 Ina

  4. w ogrodnictwie praca niemcy na sierpień 18, 2015 @ 08:24

    Witam chętnie podejmiemy się pracy, posiadamy doświadczenie w zbiorze truskawek mamy zgraną grupkę 4osobową (kobiety) Szybko uczymy się nowych rzeczy. tel. 518364607

  5. Witam 2,panie , doświadczenie pilnie num 786279685