€ 12/h + zakwaterowanie

W budownictwie dam pracę w Niemczech dla płytkarza wykończenia, Wassenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wassenberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 4, 2017 05:11

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Wassenbergna stanowisku płytkarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach i remontach. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Płytkarz

Lokalizacja: Wassenberg, Rheda, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sprawne układanie płytek na podłogach
  • praca na zleceniu klientów prywatnych oraz dużych firm
  • samodzielne przygotowywanie powierzchni, montaż glazury/gresu i fugowanie

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na terenie Niemiec
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku płytkarza
  • na zespół 2 osobowy jedna musi porozumiewać się w języku niemieckim
  • własne narzędzia
  • obuwie robocze
  • ubranie do pracy
  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B plus samochód
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach – w pełni wyposażone lokum
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zarobki wypłacane w terminie do 15 dnia każdego miesiąca (oczywiście za miesiąc poprzedni)
  • zarobki wynoszą 12 euro brutto za godzinę pracy
  • obowiązuje dodatek do wynagrodzenia podstawowego w wysokości +24 euro przy pracy powyżej 8 godzin na dzień

Aplikacji prosimy dokonywać za pośrednictwem poniższej strony:

Zakładka kontakt nad mapą po prawej stronie.

ID ogłoszenia: 84059821e0ab4440