€ do uzgodnienia

Ulm dam pracę w Niemczech na budowie dla malarza bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 23, 2017 20:04

Opcja podjęcia pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz na budowie w Ulm na stanowisku malarza przy wykończeniach mieszkań.

Stanowisko: Malarz budowlany
Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy
Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie przygotowywał ściany do wykonania zadań związanych z malowaniem i tapetowaniem
  • do zadań należeć będzie tapetowanie, szpachlowanie, szlifowanie, montaż regipsów a także kładzenie gładzi

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia udokumentowanego w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie wykształcenie kierunkowe

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę podpisanej z pracodawcą – bez pośredników
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie
  • pomoc w trakcie procesu rekrutacyjnego – tłumaczenie i przygotowywanie dokumentów
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • impactjob.3520337@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego-id434698.html

ID ogłoszenia: 938588606e7c0163