€ 00,00

Tokarz CNC – dam pracę w Niemczech Bubsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bubsheim
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 2, 2015 03:35

Agencja pracy za granicą dla firmy z Bubsheim poszukuje tokarzy CNC gotowych do pracy w Niemczech. Ogłoszenie dla osób z doświadczaniem oraz dobrą znajomością języka.

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Tokarz CNC.
Miejsce pracy: Bubsheim/Niemcy
Nr Ref.: MC/GERO/03/15/G

Informacje o wakacie:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– umowa o pracę tymczasową,
– zorganizowanie zakwaterowania,
– możliwość nadgodzin.

Wymagania:
– doświadczenie przy obsłudze maszyn typu CNC,
– zdolność szybkiego uczenia się,
– dokładność, umiejętność pracy w zespole,
– doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych (suwmiarka, mikormetr),
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub komunikatywna języka angielskiego,
– prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
– pomiar elementów, zmiana narzędzi pomiarowych,
– wypełnianie protokołów kontrolnych,
– raportowanie bieżącej sytuacji,
– uzupełnianie chłodziwa w tokarce,
– transport wózków z gotowymi produktami,
– mycie urządzeń,
– księgowanie.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt z biurem pod adresem:
Oddział Kraków
ul.Szlak 77
31-153 Kraków
tel: 12 430 12 73 lub przesłanie CV na adres mailowy: krakow@ottopraca.eu
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

– Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz

– Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz

– Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

ID ogłoszenia: 89854f079f58360d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ottopraca
  • Zarejestrowany od: luty 23, 2015

Inne przedmioty dodane przez ottopraca

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ottopraca »