€ 10,00

Stuttgart, praca w Niemczech bez języka jako pomocnik operatora maszyn ekstruzji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 29, 2017 05:15

Do podjęcia praca w Niemczech bez języka na terenie miasta Stuttgart jako pomocnik operatora maszyn ekstruzji. Zatrudnienie przy produkcji elementów wykonanych z tworzyw sztucznych.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. z certyfikatem na rynek niemiecki pozwalającym oferować Kandydatom pracę w Niemczech, poszukuje obecnie dla swojego Klienta renomowanego producenta elementów z tworzyw sztucznych, Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech. Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Pomocnik Operatora Maszyn Ekstruzji : Miejsce Pracy : Niemcy Stuttgart

Zadania:
– Koordynacja produkcji detali (tworzywa sztuczne)
– Wprowadzanie elementów do maszyny lub zbieranie elementów z pod maszyny
– Przygotowanie elementów do transportu – pakowanie i zabezpieczanie folią

Wymagania:
– 1-1,5 roku udokumentowane doświadczenie na stanowisku pomocnika operatora maszyn
– Bardzo dobra organizacja pracy
– Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego – pozwalająca na podstawowe komunikowanie się na stanowisku pracy
– Obowiązkowość w zakresie wykonywania zleconych zadań

Oferujemy:
– Legalne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę (z odprowadzanymi składkami ZUS)
– Okres pracy. Kontrakt min. 6 miesięcy – z możliwością dalszego przejęcia bezpośrednio przez zakład
– Atrakcyjną stawkę godzinową, przekładającą się na konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
– STAWKA: 10 Euro brutto za godzinę
– Gwarantowaną ilość godzin do wypracowania w miesiącu 180 h – praca w systemie ciągłym
– Ustawowe dodatki z tytułu zmiany nocnej, pracy w sobotę + premie

– Mile widziany własny samochód, prawo jazdy i gotowość użyczenia auta – (wyższa stawka) prosimy o zaznaczenie tej informacji w CV.

Informujemy, że nie pobieramy prowizji od Kandydatów.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres Niemcy@fallwork.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;

ID ogłoszenia: 40759a34552ee0a1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FallWork
  • Zarejestrowany od: czerwiec 14, 2016

Inne przedmioty dodane przez FallWork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FallWork »