€ do ustalenia

Stuttgart oferta pracy w Niemczech na produkcji kontrola jakości bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2015 00:59

Oferta pracy w Niemczech na produkcji gumy w przemyśle motoryzacyjnym przy kontrolowaniu jakości i pakowaniu. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Kontroler jakości

Stanowisko: od zaraz

Miejsce pracy: Suttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w zakładzie przemysłu motoryzacyjnego.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę elementów gumowych, zbieranie nadmiaru materiału pozostającego po odlewie oraz pakowanie gotowych elementów.

Wymagania:

  • bardzo duża dokładność
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność sprawnego wdrożenia się w powierzone prace
  • obowiązkowość
  • punktualność
  • szacunek do pracy i płacy
  • niezawodność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferta:

  • praca na dobrych, niemieckich warunkach
  • umowa o pracę na czas nieokreślony – która będzie poprzedzona pracą na okres próbny
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie płatne symbolicznie na okres próbny, osoby które podpiszą stałą umowę będą musiały samodzielnie zorganizować sobie zamieszkanie
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca przy kontroli jakości, Stuttgart.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 998556db6a2ebaf9

2 komentarze na “Stuttgart oferta pracy w Niemczech na produkcji kontrola jakości bez języka”

  1. Jestem zainteresowany Panistwa ofertą pracy jestem sumieny odpowiedzialny i gotowy na podjecie pracy.Jeżeli są Panistwo zaiteresowani proszę o kontak pod nr.telefonu 501 363 382.

  2. Jestem zainteresowany praca od zaraz..
    odpowiada mi wszystko
    jesli jest potrzeba prosze o
    kontakt : matpolok@gmail.com