€ 9 euro brutto/h

Od zaraz sprzątanie terminala na lotnisku ogłoszenie pracy w Niemczech Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: marzec 17, 2016 04:24

Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na lotnisku (Monachium) przy sprzątaniu terminala. Ogłoszenie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miasto: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie terminala
  • pracownik będzie sprzątał toalety i uzupełniał w nich środki higieniczne
  • przecieranie siedzeń
  • wynoszenie odpadów
  • mycie podłóg
  • sprzątanie pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych
  • dbanie o estetyczny wygląd

Oczekiwania:

  • duża punktualność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego, rozumienie poleceń
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dokładność, pracowitość, systematyczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • zatrudnienie bez pośredników, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • możliwa praca w godzinach nadliczbowych
  • pracodawca może zorganizować zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-sprzataczki-na-lotnisku-monachium-sprzatanie-terminala/

ID ogłoszenia: 30156e9cf5b215b2