€ 12 euro brutto/h

Sprzątanie rezydencji i mieszkań praca w Niemczech od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2016 01:26

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu luksusowych mieszkań i rezydencji w Monachium. Zatrudnienie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • precyzyjne sprzątanie rezydencji oraz luksusowych mieszkań – apartamentów
  • obowiązkiem jest utrzymanie porządku i dbanie o zachowanie estetyki pomieszczeń
  • zadania wykonywane są w zespołach 2 osobowych

Wymagania:

  • duża dokładność, skrupulatność, punktualność
  • słowność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie doświadczenie poparte referencjami
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • plusem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zwrot kosztów za paliwo oraz eksploatację auta
  • odpłatne zamieszkanie – pokój jednoosobowy to koszt 200 euro miesięcznie, lub dwuosobowy w cenie 150 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszenia zatytułowanego: “sprzatanie4/16” na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-rezydencji-i-apartamentow-monachium/

ID ogłoszenia: 479570ec0b08937d