€ 13 do 16/h brutto

Sprzątanie kliniki medycyny estetycznej praca w Niemczech od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 9, 2018 06:50

Od zaraz zatrudnimy osobę z podstawową znajomością języka do sprzątania kliniki medycyny estetycznej w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech jako sprzątacz – sprzątaczka.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: w zależności od znajomości języka i doświadczenia od 13 do 16 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań za pomocą sprzętów, materiałów oraz odpowiednich specyfików do dezynfekcji powierzchni
  • obowiązkiem będzie włączanie lamp bakteriobójczych, wynoszenie odpadów, dbanie o estetyczny wygląd, odkażanie powierzchni itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • optymizm, pozytywne nastawienie, komunikatywność
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Oferujemy:

  • odzież roboczą a także płyny do dezynfekcji, rękawiczki
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • przeszkolenie i wdrożenie w zadania
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • pracę na pełny etat
  • umowę niemiecką na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • pomoc w szukaniu mieszkania

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej z aktualnym CV oraz LM, na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/02/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-stuttgart-od-zaraz-przy-sprzataniu-kliniki-medycyny-estetycznej/

ID ogłoszenia: 4785a7cc3f96321b