€ 12 euro/h brutto

Sprzątanie domów i mieszkań Berlin oferta pracy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 30, 2015 06:00

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych. Oferta z Berlina dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • świadczenie kompleksowych usług sprzątania domów i mieszkań w Berlinie
  • porządkowanie pomieszczeń zgodnie z wymaganiami klientów
  • odkurzanie, wycieranie szafek, mycie szklanych powierzchni, mycie podłóg
  • mycie i odkażanie urządzeń sanitarnych
  • dbanie o czystość i estetyczny wygląd pomieszczeń

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy sprzątaniu
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dyskrecja
  • miła aparycja

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zamieszkania
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • duża liczba zleceń
  • zapewnione przeszkolenie pracownicze na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 134565bb2cb132ea

1 odpowiedź na “Sprzątanie domów i mieszkań Berlin oferta pracy w Niemczech od zaraz”

  1. sprzątaczka na grudzień 4, 2015 @ 17:09

    Witam
    Pilnie szukam pracy jako sprzątaczka – mam 68 lat – jestem sprawna fizycznie, posiadam prawo jazdy, język niemiecki -słabo słówka znam gorzej budować zdania – brak kontaktów/
    Bardzo prosze o pilny kontakt : irenka-47@tlen.pl