€ 1650 euro brutto/mc

Sortowanie ubrań od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 16, 2017 16:56

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla 5 osób przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z Essen dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy
Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie
Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sortowanie odzieży używanej
  • praca wykonywana będzie samodzielnie w szybkim tempie
  • selekcja ubrań wykonywana jest na podstawie jakości i rodzaju
  • pracownik odpowiedzialny będzie również za składanie rzeczy i pakowanie

Oczekiwania:

  • zręczność, doskonała sprawność fizyczna
  • dla własnego zdrowia bardzo prosimy o nie wysyłanie zgłoszeń przez osoby chorujące na astmę lub mającymi różnego rodzaju alergie czy uczulenia – w szczególności na kurz/roztocza
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 160 euro miesięcznie od osoby
  • dobre warunki zatrudnienia – pensje na czas, miły zespół, rzetelne wprowadzenie, pomoc z formalnościami
  • niemiecką umowę o pracę początkowo na czas określony
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla pracowników najlepszych i niezawodnych

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy sortowanie odzieży używanej, Essen” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 152587cb0324004a

2 komentarze na “Sortowanie ubrań od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka Essen”

  1. Jestem zainteresowana ta praca. Mieszkam w Kamp- Lintfort. Pracowalam przy odziezy wypakowywanie, sortowanie itd ale byla to odziez nowa do sklepow. Pracowalam na hth Nettetal oraz Wuppertal. Prosze o maila czy oferta aktualna. Pozdrawiam. Bozena Przybysz

  2. Krystian Strzemecki na styczeń 22, 2017 @ 16:02

    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy, proszę o kontakt.
    tel. 577535387
    e-mail: strzemecki96@gmail.com