€ do uzgodnienia

Sortowanie odzieży Niemcy praca fizyczna bez języka od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Opublikowany: wrzesień 18, 2015 00:32

Sortownia odzieży używanej z Magdeburga zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka do sortowania ubrań. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sortowni odzieży używanej

Start: od zaraz

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik ręcznie sortuje odzież. Każdą sztukę musi rozłożyć na stole i przejrzeć a następnie zapakować. Ubrania rozdziela się ze względu na stan i jakość.
  • Praca musi być wykonana bardzo sprawnie w szybkim tempie.

Oczekiwania:

  • szybkość, zręczność, spostrzegawczość
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonej pracy

Oferujemy:

  • na miejscu pracownik otrzyma odzież służbową oraz rękawiczki i buty
  • zatrudnienie odbywa się na niemieckiej umowie bezpośrednio z pracodawcą niemieckim, co udostępnia możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • zapewnione jest szkolenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy przesłać zgłoszenie na adres:
polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem: „Praca przy sortowaniu odzieży używanej, Magdeburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-magdeburg-sortowanie-odziezy-uzywanej/

ID ogłoszenia: 54755fa86827f4d1

3 komentarze na “Sortowanie odzieży Niemcy praca fizyczna bez języka od zaraz Magdeburg”

  1. Witam.Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy od zaraz ,proszę o kontakt nr.tef.668540114.

  2. Witam…czy 58 latki tez moga liczyc na ta prace? pozdrawiam

  3. Witam.Jestem zainteresowana Panstwa oferta pracy.Prosze o kontakt