€ 11,70

Ślusarz – oferta pracy w Niemczech w Schweringen bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schweringen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 8, 2017 02:31

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech adresowana do ślusarzy w Schweringen. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka przy montażu komponentów i struktur zgodnie z rysunkiem technicznym.

Agencja pracy WORKON Sp. z o.o. (nr rej. 16018) dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko
ŚLUSARZ

Miejsce pracy: D-27333 Schweringen (Niemcy)
Wynagrodzenie: 11,70 € brutto / godz. + dieta 30 € netto / dzień

Obowiązki:
– montaż komponentów i struktur
– praca z rysunkiem

Wymagania:
– doświadczenie w zawodzie
– mile widziana umiejętność spawania
– prawo jazdy i własne auto
– NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO!!!

Oferujemy:
– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– pakiet świadczeń socjalnych
– ubezpieczenie
– mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji z wpisanym w tytule numerem referencyjnym ŚLUSARZ / LA na adres mailowy:

rekrutacja.workon@gmail.com

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

ID ogłoszenia: 831598839680adb7