€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek od czerwca 2017 dla studentów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 mce z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: marzec 27, 2017 02:06

Szukamy osoby bez znajomości języka i doświadczenia do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek na polu. Oferta od czerwca 2017 również dla studentów z zapewnionym odpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru
Miejsce zatrudnienia: Vechta oraz Deindrup, Niemcy
Zarobki: stawka akordowa w wysokości 2,30 za skrzynkę o pojemności 5 kg
Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2017
Czas trwania umowy: około 2 miesiące

Obowiązki:

  • praca na polu bez względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • wytrzymałość na pogodę
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę 7 dni w tygodniu
  • zamieszkanie odpłatne w kontenerach 3, 4 oraz 6 osobowych
  • możliwość zatrudnienia dla studentów po sesji od lipca
  • dowóz na pole autobusem
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczki w wysokości 50 euro
  • dostęp do łazienki, prysznica, kuchni, pralni, świetlicy z polską telewizją, wi-fi

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszam do kontaktu.

  • telefonicznie pod numerem: 004944478114233
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail prosimy przesłać na adres:  justyna@beerenobst-mooramann.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2017-przy-zbiorze-truskawek-od-czerwca-dla-studentow-deindrup/

ID ogłoszenia: 75458d3b5529c71c