€ na akord 2,94 euro netto/4kg

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek bez języka ok. Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 29, 2017 15:45

Od zaraz zatrudnienie przy zbiorze truskawek dla Polaków w okolicy Rostocku. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek
Miasto: Rostock, Niemcy
Wynagrodzenie: na akord, około 2,94 euro za 4 kilogramową skrzynkę oraz 0,80 euro za wiaderko owoców zepsutych
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • ręczne zbieranie truskawek – również zepsutych
  • udogodnieniem dla pracowników jest to, iż zapewniamy odbieranie skrzynek przez brygadzistów co oszczędza czas

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna i gotowość do podjęcia pracy na polu
  • doświadczenie
  • dostępność od zaraz
  • energiczność, samodzielność, spryt, zwinność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • brak problemów ze zbieraniem minimum 10-11 kg owoców na godzinę

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień w wysokości 20-40 euro
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dobre warunki – wsparcie na miejscu, zadbane pole, obsługę w języku polskim
  • bezpłatny parking
  • darmowe wi-fi
  • opłata za zamieszkanie ze śniadaniem oraz obiadem to 10 euro dziennie

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
94 36 62 712

Można również wysyłać zgłoszenia poprzez źródło.

źródło: karls.pl

ID ogłoszenia: 725922e0c480ca9

Linki sponsorowane