€ 34,50 PLN netto/h

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw, owoców w szklarni bez języka Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 11, 2017 03:25

Od września-października 2017 szukamy osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców i warzyw szklarniowych. Oferta z Magdeburga bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 34,50 PLN netto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca w szklarni
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się zbiorem owoców i warzyw, tak jak – ogórków, papryki, truskawek
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie i pakowanie produktów do transportu
  • wykonywanie prostych prac konserwacyjnych
  • inne zadania, np. rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do zadań
  • zwinność
  • bardzo dobra kondycja
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • bardzo dobrą stawkę godzinową
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania, płatnego ok. 200 euro miesięcznie
  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • praca w systemie 5 dni pracy i 1 dzień wolny
  • zatrudnienie do podjęcia od września lub października
  • zwrot kosztów za przejazd – do uzgodnienia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt poprze poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 159598ccaf138f33

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw, owoców w szklarni bez języka Magdeburg”

  1. jarekadamski na sierpień 17, 2017 @ 22:16

    witam jestem zainteresowany i chetny do pracy moj nr 791971133 czekam na tel pozdrawiam