€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze dyni, cukinii, kapusty Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 27, 2015 9:44 pm

Obecnie poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach cukinii, dyni i kapusty. Zatrudnienie w okolicy Poczdamu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorze, wstępnym oczyszczeniu i ułożeniu warzyw w skrzynkach.
  • W gospodarstwie uprawiane są takie warzywa jak dynia, kapusta i cukinia.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdyscyplinowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • brak problemów ze zdrowiem
  • pracowitość

Oferujemy:

  • pracę sezonową od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych – pracownicy podpisują umowę w której zobowiązują się do utrzymywania porządku w kontenerach, wynoszenia śmieci, niepalenia, itp
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych
  • wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Od zaraz praca przy zbiorach warzyw, Poczdam. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 5025605d55ce63a4