€ akord 0,70 od kilograma

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek od lipca 2014 w Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: lipiec - sierpień
  • Opublikowany: czerwiec 20, 2014 02:04

Gospodarstwo rolne z Cottbus poszukuje pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta od lipca 2014 z zakwaterowaniem płatnym (kontenery mieszkalne).

Stanowisko: zbieracz owoców
Miejsce pracy: Cottbus
Zarobki: akord płatne od kilograma owoców 70 eurocentów
Liczba stanowisk: 50

Obowiązki:
Ciężka, fizyczna praca w polu polegająca na ręcznym zbieraniu truskawek z upraw otwartych i tunelowych. Wstępne odrzucanie owoców zgniłych lub zepsutych.

Wymagania:
– wytrzymałość, dobre zdrowie, siła fizyczna
– gotowość do pracy niezależnie od pogody
– dyspozycyjność w okresie wakacyjnym lipiec – sierpień
– mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę sezonową
– zakwaterowanie płatne w kontenerach mieszkalnych (koszt 3 euro dziennie od osoby)
– możliwość organizacji zbiorowego transportu od Polskiej granicy

Aplikacje prosimy przesyłać do końca czerwca 2014 na podany email. Osoby chcące wyjechać w grupie lub z partnerem prosimy o składanie wspólnej aplikacji:

Beschaftigung@germanymail.com

ID ogłoszenia: 22353a3925ab3a00

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek od lipca 2014 w Cottbus”

  1. jestesmy malzenstwem z doswiadczeniem przy zbiorach gdyz od kilku lat wyjezdzamy na zbiory dojazd zamowionym przez nassamochodem dyspozycyjni na 2 miesiace prosze o kontakt 667-92-64-10