€ na akord (6 euro/h)

Sezonowa praca w Niemczech zbiory owoców jabłek bez języka Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3-4 tygodnie
  • Opublikowany: październik 23, 2014 23:03

Dam sezonową pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Rostock od zaraz przy zbiorach jabłek z sadu. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia na okres od 3 do 4 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Rostock
Wynagrodzenie: na akord (6 euro/h)

Zadania:
Jest to praca sezonowa, w której pracownik przez określony czas zbiera owoce jabłoni. Zatrudnienie dla osób bez lęku wysokości.

Wymagania:
– kandydaci zdrowi fizycznie i psychicznie
– wytrzymałość organizmu na zwiększony wysiłek
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– szybkość, punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:
– zatrudnienie sezonowe na 3-4 tygodnie
– na miejscu możliwość zakwaterowania w cenie 1,53 euro za dzień
– zarobki w zależności od zbioru nie mniej niż 6 euro/h
– oferujemy pracę od zaraz
– pomoc w razie pytań
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych i zdjęciem na maila: praca@jeople.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-przy-zbiorach-jablek-bez-znajomosci-jezyka-rostock/

ID ogłoszenia: 6015449642a53ad7

2 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech zbiory owoców jabłek bez języka Rostock”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. krystian rubaj na czerwiec 5, 2015 @ 21:12

    Jestem osobą 16 letnią wysportowaną pracowitą szybko nawiązuje kontakt z lidzmi wrazie co prosze o kontakt 511789520