€ 1200-1300€ lub więcej

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach grzybów Shiitake, Oberöfflingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberöfflingen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: wrzesień 18, 2016 07:06
13101373_1622850188040452_1916050138_n

Pracodawca z Oberöfflingen poszukuje kobiety chętne do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach – ścinaniu grzybów Shiitake na hali. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Poszukujemy kobiety (18-45lat) do pracy przy grzybach Shiitake
Praca fizyczna, na hali/magazynie.
Zakres obowiązków:
– ścinanie (nożykiem lub gilotynką),
– sortowanie,
– pakowanie,
– mycie,
– ważenie itp.
Praca na długi okres czasu (przy dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego)
Wymiar godzinowy pracy pracy 38h w tygodniu. W zależności od zapotrzebowania pracodawcy możliwe nadgodziny płatne dodatkowo.
Start pracy: 10-10-2016 r.
Termin nadsyłania aplikacji: 01-10-2016 r.
Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową zapewniającą świadczenia socjalne, ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.
Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– sprawność manualna
Mile widziane:
– prawo jazdy kat.B
– osoby znajdujące się aktualnie za granicą mogące zmienić miejsce zamieszkania
– doświadczenie w podobnej pracy
ZAINTERESOWANE KOBIETY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY (015234540719) BĄDŹ MAILOWY k.burczik@jobjager.de

ID ogłoszenia: 78057dade0d1dd51