€ 8,60 euro brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy sadzonkach w ogrodnictwie 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 13, 2017 04:43

Od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia w szklarni przy sadzonkach. Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie od lipca 2017 na 2-3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od 18 lipca 2017
Pensja: 8,60 euro brutto na godzinę brutto co daje 6,20 euro netto
Umowa: na 2 do 3 miesięcy
Lokalizacja: Niemcy

Obowiązki:

  • praca w szklarni przy pielęgnacji sadzonek roślin ozdobnych, ziół i warzyw
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa prostych maszyn oraz wykonywanie innych zadań zlecanych przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • motywacja do podjęcia takiej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność obsługi maszyn skomputeryzowanych
  • dobra sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat.B
  • zaangażowanie
  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego

Zapewniamy:

  • tygodniowo do 50 godzin pracy
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie, koszt dobowy to 3,71 euro
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość skorzystania z płatnego 500 zł pakietu ‘full care’ w którego skład wchodzi polisa, bilet, stałe wsparcie koordynatorów

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: Sadzonki warzyw NIEMCY

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-w-ogrodnictwie-przy-sadzonkach-w-szklarni/

ID ogłoszenia: 6285967414d2a4f9