€ 7 euro/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech Fellbach przy zbiorach szparagów 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fellbach
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: grudzień 31, 2014 11:54

Poszukujemy około 100 pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów – warzyw z upraw polowych otwartych. Oferta w Fellbach dla Polaków przy zbiorze oraz wstępnej selekcji szparaga. Od kandydatów wymagamy podstaw języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Fellbach
Wynagrodzenie: 7 euro/h brutto
Ilość miejsc: 100
Rozpoczęcie: marzec 2015

Zadania:
– praca na polu przy zbiorach szparagów
– posługiwanie się specjalnym nożem do wyciągania warzyw
– zajmowanie się sortowaniem i pakowaniem szparagów

Wymagania:
– sprawne dłonie
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– wytrzymałość fizyczna
– pozytywne nastawienie do życia
– wyrobienie normy dziennej
– doświadczenie przy zbiorach szparagów będzie atutem
– gotowość do podjęcia pracy za granicą od marca
– podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin
– pracę przez 6 dni w ciągu tygodnia
– miejsce zamieszkania na czas trwania umowy płatne 4,50 euro/24h
– zapewniamy obiady w cenie 5 euro dziennie

Aplikacja:
Zgłoszenia w języku niemieckim przyjmujemy na maila: info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-warzyw-szparagow-fellbach-2015/

ID ogłoszenia: 41154a359b0d2203

2 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech Fellbach przy zbiorach szparagów 2015”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Witam.Wraz z kolega jestesmy zainteresowani ta oferta pracy.Praca w gospodrstwie jest nam dobrze znana czekamy na odpowiedz.Tel 514399293 lub e-mail a-motyl 89@wp.pl Pozdrawiam.Waldemar