€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech dla studentów bez języka przy zbiorach malin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pasewalk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 26, 2015 15:31

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze malin. Zatrudnienie w okolicach Pasewalk najchętniej dla studentów bez znajomości języka niemieckiego. Okres zbiorów od sierpnia do końca września z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Pasewalk
Wynagrodzenie: na akord
Start: od sierpnia

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na ręcznym zbiorze owoców-malin. Zadania wykonywane są na polu bez względu na panujące warunki pogodowe.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– zależy nam na osobach z dobrą zręcznością
– praca dla studentów z ważną legitymacją
– zaplanowanie wyjazdu na sierpień
– pozostanie w Niemczech do końca września
– dobre zorganizowanie, samodzielność
– punktualne stawianie się w pracy
– niezawodność
– wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
– start już w sierpniu
– podpisanie umowy na okres 2 miesięcy
– dobrą pracę dla studentów
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– każdemu pracownikowi zapewniamy nieograniczony dostęp do wody pitnej
– wynagrodzenie akordowe
– darmowe miejsce do zamieszkania
– godne warunki zakwaterowanie w kontenerach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: zbiory malin, okolice Pasewalk, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-studentow-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-malin-2015-okolice-pasewalk/

ID ogłoszenia: 9855b4aa85ad4a3