€ 8,84/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 11, 2018 03:39

Oferujemy zatrudnienie w Karlsruhe od zaraz w ogrodnictwie przy ścinaniu kwiatów – słoneczników i dalii. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Liczba miejsc: 1

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Karlsruhe, Niemcy

Pensja: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca przy rozwożeniu, załadunku , rozładunku i ręcznym ścinaniu kwiatów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy słonecznikach i daliach

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracach rolniczych
  • brak nałogów
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat.b
  • brak problemów z podjęciem pracy fizycznej
  • dostępność na cały okres trwania kontraktu

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w cenie 3 euro na dobę
  • zaliczkę do pobrania już po pierwszym tygodniu
  • pensję wypłacaną przelewem na konto lub w gotówce – pracownik samdecyduje
  • 6 dni pracy w tygodniu
  • około 50-60 godzin pracy w tygodniu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:
134463295 lub 782745508

źródło:

ID ogłoszenia: 2905b969fad91e0c

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Karlsruhe”

  1. Katarzyna.fabi na wrzesień 12, 2018 @ 15:14

    Dzień dobry,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą,
    proszę o kontakt pod numer telefonu : 605862039