€ 8,90 brutto/h + premie

Sezonowa praca w Niemczech bez języka od zaraz przy zbiorach pieczarek Schapow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schapow
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 6, 2018 06:39

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach pieczarek. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Schapow dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru pieczarek

Lokalizacja: Schapow, Niemcy

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę pracy plus dodatkowo premie

Obowiązki:

  • zadaniem będzie wyciąganie pieczarek z podłoża torfowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przycinanie korzonków a także układanie pieczarek do kartonów
  • inne prace pomocnicze zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie własne auto na wyjazd i prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjne wyngrodzenie
  • możliwość pobrania pierwszej zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zamieszkanie
  • pracodawca zapewnia zwrot za koszty dojazdów z zamieszkania do pracy
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • stałą umowę i dostęp do świadczeń socjalnych
  • dodatkowe ubezpieczenie w firmie prywatnej
  • wsparcie prawno – formalne
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta przez całą dobę
  • opcja regularnych zjazdów do Polski
  • możliwość wypracowywania nadgodzin, które są dodatkowo płatne

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych poprzez stronę dostępną poniżej:

Krótki link: http://bit.do/pieczarki-niemcy

Link bezpośredni: https://www.jobs.pl/zbior-pieczarek-oferta-2568807

ID ogłoszenia: 5185a789e70d6026