€ do ustalenia

Sezonowa praca w Niemczech bez języka od czerwca 2015 zbiory truskawek, malin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Löbau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 26, 2015 00:34

Szukamy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2015 przy zbiorach malin i truskawek. Oferta z Löbau dla studentów na wakacje bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Löbau, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: praca od czerwca 2015

Opis stanowiska:

  • Pracownicy o 5:00 stawiają się na zbiórce w wyznaczonym miejscu i przystępują do prac polowych.
  • Do zadań należeć będzie ręczne zbieranie i sortowanie owoców takich jak maliny lub truskawki.

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność, pracowitość
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracach sezonowych
  • preferujemy referencje od byłych pracodawców
  • brak nałogów – na terenie gospodarstwa obowiązuje zakaz spożywania alkoholu wysokoprocentowego oraz palenia papierosów
  • samodyscyplina
  • duża motywacja
  • bezkonfliktowość
  • posiadanie statusu ucznia lub studenta

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty
  • pracę na wakacje od czerwca 2015
  • uczciwe stawki
  • zorganizowanie zamieszkanie w karawanach na plantacji płatne 1,7 euro dziennie
  • dobre warunki socjalne
  • zapewniony jeden bezpłatny posiłek dostarczany koło godziny 12 na pole dla pracowników

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ZO/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 41854ed0822132df

4 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech bez języka od czerwca 2015 zbiory truskawek, malin”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Witam
    nie jestem studentem ale mam doświadczenie pracy w zbiorach warzyw i owoców jestem sumienny
    proszę o kontakt

  3. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy sezenowej jako osoba uczaca sie.
    kontakt:
    Tell: 534756267
    E-meil: Patryk.jarmuz95@wp.pl

  4. Margareta na maj 7, 2015 @ 07:42

    Witam jestem zainteresona oferta jestem osobą rzetelną pracowitą posiadam doświadczenie jestem osobą młodą pełna energii bardzo zależy mi na tej pracy . CV wyślę e-mail . Nr:783145333
    E-mail:etaaa29@autograf.pl