€ na akord

Sezonowa praca Niemcy 2017 od czerwca przy zbiorach truskawek, malin, borówek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2016 04:22

Sezonowa praca w Niemczech na plantacji ze Zwickau dla Polaków przy zbiorach truskawek, malin i borówki. Zatrudnienie od czerwca 2017 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców miękkich
Lokalizacja: Zwickau, Niemcy
Wakaty: 10
Rozpoczęcie: od czerwca 2017
Zarobki: stawki akordowe – truskawki 0,70 euro za kilogram, maliny 3,50 euro za kilogram, borówki 4 euro za kilogram

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór borówek, malin i truskawek
  • borówki będą zbierane z użyciem specjalnego grzebienia
  • owoce należy przesortować, wstępnie oczyścić i ułożyć w opakowaniach

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • możliwość zatrudnienia od 2 połowy czerwca
  • dostępność na ok. 8 tygodni
  • możliwość zabrania dobrej jakościowo odzieży na każdą pogodę
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę od 6 do 14 z dłuższą przerwą o godzinie 12, kiedy to można wykupić ciepły obiad w cenie 3 euro
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość korzystania z aneksu kuchennego oraz sanitariatów
  • dostęp do wody zdatnej do picia na okrągło
  • możliwość zatrudnienia dla par i grup

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniższy adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Zbiory owoców miękkich, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-czerwca-2017-zbiory-malin-borowki-truskawek/

ID ogłoszenia: 9345845ccc0ca36b