€ 8,50 euro brutto/h

Sezonowa praca Niemcy Wurzen dla par i grup zbiory malin, borówki amerykańskiej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wurzen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na sezon
  • Opublikowany: Lipiec 14, 2016 3:17 am

Plantacja z Wurzen zatrudni od zaraz pary i grupy bez znajomości języka do sezonowej pracy w Niemczech przy ręcznym zbiorze borówki amerykańskiej i malin. Pracodawca zapewnia na miejscu odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Wurzen, okolice Lipska, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • zadania jakie będą wykonywane na powyższym stanowisku to między innymi: zbieranie borówki amerykańskiej ze średniej wielkości krzaczków oraz malin z zachowaniem wysokiej ostrożności aby nie uszkodzić delikatnych owoców

Oczekiwania:

  • możliwość pracy do 10 godzin na dzień (podstawa to 8)
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • zdyscyplinowanie
  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zręczność

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3 euro za dobę w kontenerach mieszkalnych
  • możliwość wykupienia obiadu w cenie 2,50 euro dziennie
  • przejazdy do większych supermarketów dwa razy w tygodniu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • jeżeli będzie taka konieczność to zapewniamy wsparcie medyczne
  • praca 6 dni w tygodniu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach borówki i malin, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 5675782ecffefe6a

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Niemcy Wurzen dla par i grup zbiory malin, borówki amerykańskiej”

  1. Pracowałam przy malinie i borówce jest w tym dobra prosze o kontakt.pozdrawiam