€ 8,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie przy kwiatach w szklarni od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Odrą
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: Lipiec 4, 2016 1:44 am

Szukamy od zaraz pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach szklarniowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Odrą

Płaca: 8,50 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o kwiaty szklarniowe
  • podlewanie, ścinanie, pakowanie
  • nawożenie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy przy kwiatach szklarniowych
  • bardzo dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna

  • darmowe zakwaterowanie oraz jeden ciepły posiłek w godzinach pracy
  • zatrudnienie na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • pracę tymczasową
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dobre zarobki
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie przy kwiatach

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 328577995b3327fa

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie przy kwiatach w szklarni od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą przez 15 lat pracuje w ogrodnictwie i rolnictwie gdyż uwielbiam to robić .mój tel.729312601