€ 8 euro/h

Sezonowa praca Niemcy w Koblencji od zaraz przy zbiorach tytoniu 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Koblencja
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: miesiąc
  • Opublikowany: Lipiec 7, 2016 3:25 am

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy uprawie i zbiorach tytoniu. Oferta aktualna jest od zaraz i pochodzi z Koblencji.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Zarobki: ok. 8 euro na godzinę

Lokalizacja: Koblencja, Niemcy

Zakres zadań:

  • prace polegać będą na zbiorze lub okopywaniu szparagów
  • inne zadania zlecone przez koordynatora prac

Oczekiwania:

  • wysoka samodzielność i zdolność do radzenia sobie poza domem
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość zabrania odpowiedniej odzieży – butów roboczych, płaszcza nieprzemakalnego, itp

Oferujemy:

  • 48 godzin pracy na tydzień
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • raz na tydzień pracodawca zapewnia wypłaty zaliczek po 50 euro
  • pensja wypłacana jest raz na miesiąc na konto pracownika albo do ręki po zakończeniu umowy
  • odpłatne zamieszkanie, koszt dobowy to 5,45 euro

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV ze zdjęciem na adres:
niemcy@bispol.com z dopiskiem: Tytoń

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-uprawie-zbiorach-tytoniu/

ID ogłoszenia: 842577da5695ae03