€ od 7 euro za godz.

Sezonowa praca Niemcy w Berlinie przy zbiorach warzyw i owoców 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 17, 2014 03:11

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze owoców i warzyw. Zatrudnienie w Berlinie na rok 2015 również dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: od 7 euro za godz.

Zadania:
Praca w rolnictwie gdzie pracownik będzie ręcznie zbierać warzywa i owoce. Czynność ta odbywa się na świeżym powietrzu.

Wymagania:
– duża wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie przy zbiorach
– dobry ogólny stan zdrowia
– sprawne dłonie
– szybkość w wykonywaniu zadań
– energiczność, entuzjazm

Oferujemy:
– zarunienie również dla par
– oferujemy legalną pracę bez znajomości języka urzędowego
– konkurencyjne stawki godzinowe
– miejsce noclegowe w cenie 29 euro za tydzień
– zapewniamy posiłki płatne 1 euro za każdy dzień (śniadania i obiadokolacje)
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku polskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: biuro@workingservice.pl w tytule proszę wpisać: Zbiory owoców i warzyw Niemcy.

Źródło: http://praca-w-niemczech.pl/oferty-pracy-niemcy/zbiory-owocow-i-warzyw-na-sezon-2015/

ID ogłoszenia: 12254694780956fd

6 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy w Berlinie przy zbiorach warzyw i owoców 2015”

  1. Wiesława Gałązka na listopad 17, 2014 @ 08:15

    Witam , Jesteśmy kilkuosobową grupą kobiet , chętnie podejmiemy pracę przy zbiorach
    owoców posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego rodzaju pracy.Jesteśmy pracowite , zdyscyplinowane bez nałogów o dobrym stanie zdrowia .
    lista osób chętnych do podjęcia pracy
    Wiesława Gałązka
    Elżbieta Krawczyk
    Iwona Orzechowska
    Jadwiga Abramczyk
    Teresa Mydło
    Regina Mikulak
    prosimy o udzielenie odpowiedzi

  2. Praca Niemcy na styczeń 24, 2015 @ 16:39

    Witam. Wraz z kuzynką jesteśmy zainteresowane pracą. Duża sprawność fizyczna.

  3. Ja jestem nieslycacych czy przymuje z praca warzywa ale cala mi zdrowie tylko jeden głuchy? ?? Prosze odpisuje mnie

  4. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  5. witam jestem zainteresowany mam 40 lat w chwili obecnej zarejstrowany jestem pup pracowale,m przy zbiorach kapusty salaty prosze o kontakt 604697138

  6. witam zainteresowany praca wraz z kolega ja lat 23 kolega 24 zdecydowani podjac kazda prace za granica sumienni bez nalogow wychowani na roli sprawni fizycznie gotowi podjac prace od zaraz na dlugi okres prosze o kontakt na maila lub pod nr 781890319