€ 0,80 za kg zbioru

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek Purkshof bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Purkshof
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 7, 2015 08:35

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek z gospodarstwa rolnego. Ogłoszenie z Purkshof bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia dla pracownika sezonowego.
Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Purkshof
Wynagrodzenie: 0,80 za kg zbioru

Zadania:
Praca ciężka fizycznie polegająca na zbiorach truskawek, które odbywają się przez cały dzień. Pracownik zaczyna swój dzień od samego świtu (4h) a kończy o godzinie 16.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– siła i wytrzymałość fizyczna
– brak jakichkolwiek używek
– zabronione jest palenie na polu
– sprawne dłonie
– szybkość, refleks
– doświadczenie przy zbiorach mile widziane
– praca odbywa się bez w względu na panujące warunki atmosferyczne dlatego pracownik powinien zabrać ze sobą odzież i obuwie nieprzemakalne oraz filtry przeciwsłoneczne

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie ze wszystkimi niezbędnymi wygodami
– dobre warunki na miejscu
– ubezpieczenie jest zapewnione
– możliwość wypożyczenia palta przeciwdeszczowego za 10 euro
– dobrą płace
– legalną pracę sezonową
– podjęcie zatrudnienia bez znajomości języka niemieckiego
– zdobycie ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://karls.pl/

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2015-przy-zbiorach-truskawek/

ID ogłoszenia: 11554faaee711b1b

6 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek Purkshof bez języka”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany praca silny bez nalogow prosze o kontakt
    721154447

  3. witam mam doświadczenie pracy przy zbiorach nie tylko truskawek
    tel 669-714-180
    wojta-83@wp.pl

  4. Witam jestesmy zainteresowani praca pracowalismy za granica przy owocach, było by nas 4 osoby prosze o kontakt 696245520

  5. Witam,

    Jestem wraz z koleżanką zainteresowana tą ofertą. Jesteśmy osobami pracowitymi, rzetelnymi i sumiennymi. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach truskawek.

    proszę o kontakt 694-165-485
    e-mail wikimikiii@wp.pl

  6. 2 Zainteresowanych Marek 731196410 Andrzej 799041452 Poszukujemy pracy przy zbiorach