€ 7,40 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów 2017 bez języka Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fellbach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 13, 2016 05:04

Propozycja zatrudnienia w Fellbach przy zabiorach szparagów od marca 2017. Dam sezonową pracę w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów
Miasto: Fellbach, Niemcy
Zarobki: 7,40 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 100
Rozpoczęcie: praca od marca 2017 na ok. 4 do 7 tygodni

Zakres zadań:

  • praca wykonywana będzie 6 dni w tygodniu – jeden wolny, po 8 godzin na dzień
  • obowiązkiem będzie zbieranie i pakowanie szparagów – podważanie specjalnym narzędziem, wyciąganie z ziemi a na końcu zaklepywanie packą kopczyków

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zmotywowanie
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • energiczność
  • chęć zatrudnienia na sezon 2017
  • mile widziane doświadczenie
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 5 euro na dobę
  • zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych
  • za 5 euro możliwość wykupienia jednorazowo ciepłego posiłku

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości mailowej, na poniższy adres kontaktowy:

  • info@fruechtle.com

źródło: http://pracasezonowa-w-niemczech.pl/

ID ogłoszenia: 99458252ae7ceb33