€ na akord

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach borówek na wakacje 2018 Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Osnabrück
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2018 05:17

Ogłoszenie pracy w Niemczech od lipca na plantacji. Oferujemy zatrudnienie sezonowe bez znajomości języka na wakacje 2018 przy zbiorach borówki amerykańskiej w Osnabrück.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru borówek

Miejsce zatrudnienia: Osnabrück, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka na akord w wysokości 1,20 euro za zebrany kilogram owoców

Umowa: na wakacje 2018

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy zbiorze owoców borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • posiadanie statusu osoby uczącej się, emeryty lub gosposi domowej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej

znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Oferujemy:

  • brak opłat za udział w rekrutacji
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4 euro za nocleg oraz 3 euro za obiad dziennie
  • pracodawca zapewnia dojazdy do supermarketów

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 925b19a6f4bd6e8