€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy od kwietnia 2017 przy zbiorach szparagów Warpe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Warpe
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 23, 2017 06:19

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od kwietnia do czerwca 2017 w Warpe przy zbiorach szparagów. Pracodawca oferuje zamieszkanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejscowość: Warpe, Niemcy
Rozpoczęcie umowy: od kwietnia do czerwca 2017
Wysokość zarobków: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • kobiety będą odpowiedzialne za wykonywanie zadań na hali przy oczyszczaniu, sortowaniu, obieraniu oraz pakowanie szparagów
  • mężczyźni zajmować się będą pracą polową przy zbiorze warzyw

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność w podanym terminie
  • brak problemów zdrowotnych
  • sumienność, rzetelność
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • uczciwe zatrudnienie
  • zorganizowane odpłatnie miejsce zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki
  • od poniedziałku do piątku wyżywienie
  • wsparcie koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres: fruechtehof.schindler@gmx.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku, 8-14, pod numerem: 0049 5022/8171

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-warpe-2017/

ID ogłoszenia: 51058ae478ac0d0e