€ 8,84/h brutto

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorze warzyw Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2018 04:26

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw – sałaty, kapusty, marchwi. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Frankfurtu nad Menem bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik w rolnictwie

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 8,84 euro brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór warzyw w gospodarstwie rolnym
  • pracownik odpowiedzialny będzie za zbiory sałaty, rzodkiewki, porów, marchwi, kapusty

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy w takich charakterze
  • doświadczenie w podobnej pracy rolniczej
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn!
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące
  • możliwość zabrania odzieży roboczej oraz porządnego obuwia do pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki w wysokości 6,50 euro netto
  • możliwość pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 3 euro na dobę w mieszkaniach lub kontenerach pracowniczych + pościel
  • pracę w wymiarze 50-60 godzin w tygodniu
  • w cenie 650 zł – wykupienie pakietu FULL CARE, pracownik ma zapewnioną polisę, opiekę biura i bilet

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

13 4463295 lub 782745508

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/19/sadzenie_i_zbior_warzyw__wtorki_i_piatki

ID ogłoszenia: 8295b9ab664279af