€ 8,85/h brutto

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach śliwek od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2018 02:10

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Magdeburga dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest w ogrzewanych domkach kempingowych.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Miejscowość: Magdeburg, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 8,85 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 10

Umowa: na okres 3-6 tygodni

Opis stanowiska:

  • zbiór owoców na plantacji w Magdeburgu
  • pracownik będzie zrywał i pakował śliwki

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy tymczasowej w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • odpowiednie obuwie
  • odzież nieprzemakalną
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na miejscu w domkach kempingowych ogrzewanych
  • pracę na około 3-6 tygodni
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony
  • opiekę polskiego rezydenta
  • w dniu pracującym zapewniony jest jeden ciepły, darmowy posiłek regeneracyjny
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc medyczną jeżeli będzie taka potrzeba

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Zgłoszenie należy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Zbiory śliwek, Niemcy″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-przy-zbiorach-sliwek-bez-jezyka-2018-magdeburg/

ID ogłoszenia: 2505b885e7ec7db0