€ 2,30/akord

Sezonowa praca Niemcy 2018 bez znajomości języka zbiory truskawek Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 29, 2017 1:07 am

Aktualnie trwają zapisy dla osób bez znajomości języka na zbiory truskawek na plantacji z Vechty. Sezonowa praca w Niemczech od czerwca 2018 dla studentów oraz innych osób chętnych do podjęcia zatrudnienia w rolnictwie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Miasto: Vechta, Deindrup. Niemcy

Pensja: 2,30 euro za skrzynkę o pojemności 5 kg

Start: od czerwca 2018

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na plantacji w Vechta oraz Deindrup przy zbiorze truskawek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność na 2 wakacyjne miesiące
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od czerwca 2018
  • dla studentów istnieje opcja wyjazdu od lipca 2018
  • pracę na około 2 miesiące
  • zaliczki do 50 euro możliwe do pobierania raz na tydzień
  • odpłatne zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz:

Wypełniony formularz można przesłać również na poniższy adres:

  • justyna@beerenobst-moormann.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-truskawek-bez-jezyka-2018-vechta/

ID ogłoszenia: 6285a44e8eeed3bf