€ 13 EUR brutto

Rzeźnik / Ubojowiec – dam pracę w Niemczech bez języka Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Freiburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 27, 2015 00:39

Agencja pracy za granicą dla kontrahenta z Freiburga rekrutuje rzeźników – ubojowców do legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy uboju, trybowaniu, klasowaniu mięsa wołowego, wieprzowego.

Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Rzeźnik / Ubojowiec Niemcy
Miejsce pracy: południe Niemiec

Zakres obowiązków:
– ubój bydła i trzody chlewnej
– trybowanie, wykrawanie i klasowanie mięsa wołowego, wieprzowego i cielęcego
– inne prace pomocnicze

Wymagania:
– kilkuletnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
– samodzielność w pracy
– podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem do pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
– pomoc w organizacji zakwaterowania
– możliwość wypłacania zaliczek na konto polskie albo niemieckie
– stałe wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 3635565cf45a11b7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: IPF Polska
  • Zarejestrowany od: marzec 19, 2015

Inne przedmioty dodane przez IPF Polska

Ostatnie przedmioty dodane przez IPF Polska »