€ do uzgodnienia

Rozładunek-załadunek opon praca w Niemczech na magazynie bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2015 00:05

Aktualnie dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie przy rozładunku i załadunku opon. Ogłoszenie z Essen bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w magazynie

Miejsce pracy: Essen

Wynagrodzenie: stawki do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie na magazynie z częściami samochodowymi na dziale opon.
  • Zadaniem pracownika będzie rozładunek i załadunek samochodów dostawczych, przygotowanie wysyłki do klienta, pakowanie i paletowanie towaru.

Oczekiwania:

  • wysoka energiczność
  • sprawność fizyczna na dużym poziomie
  • tężyzna
  • obowiązkowość, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • optymizm, otwartość
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się

Oferta:

  • niemieckie warunki pracy i płacy
  • zapewnione bezkosztowe zakwaterowanie w pokoju z dostępem do kuchni oraz łazienki
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Rozładunek i załadunek opon na magazynie, Essen.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 43354bcfbb0dbeca

13 komentarzy na “Rozładunek-załadunek opon praca w Niemczech na magazynie bez języka Essen”

  1. Jestem pracowity,uczciwy ,pracowalem ciezko przy pracach fizycznych,wiec ciezka prac nie jest mi obca.Moj tel 798153641

  2. Witam Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy Mam 38 lat i jestem bardzo zdyscyplinowany i chętny do pracy Tel.515267755

  3. jestem zainteresowany tel 667450710

  4. Praca Niemcy na styczeń 23, 2015 @ 14:54

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 38 lat i doświadczenie w pracy fizycznej za granicą. Język angielski na poziomie komunikatywnym. 796817396

  5. SzukamPracy na styczeń 23, 2015 @ 18:24

    Witam jestem chętny podjęcia pracy u pana mój nr 882314401

  6. witam jestem zainteresowany oferta pracy mam 29 lat pracowalem juz przy rozladunku 0048535170048

  7. Witam jestem zainteresowany ta praca proszę o kontakt bery326@gmail.com

  8. witam mam 39 lat jestem zajnteresowany ta praca. pracuje na tartaku jezdze wozkiem numer telefonu 519754760

  9. witam gotowy i chetny do pracy tej i kazdej innej pracowalem fizycznie w niemczech 5 lat prosze o kontakt 731531789

  10. witam dlaczego ni ja

  11. Mam 30 lat 98 kg fizyczny pracy sie nie boje do tej pory pracowalem na budowach w Essen przebywam 10 lat znam jezyk ( komunikatywnie) jestem zdystyplinowanym .

  12. mieszkam w hanau jak to sa okolice hanau to jestem zainteresowany ta praca mam 196wzr 120kg daje rade w takiej pracy kon015754371500

  13. Jestem dość dobrze zbudowany i pracowity z dobrym j.niemieckim tel.512-628-310 pozdrawiam.