€ 1200 netto (na rękę)

Rolnictwo – Sezonowa oferta pracy Niemczech jako stajenny przy krowach w Öhringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Öhringen Baden-Württemberg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 70 dni
  • Opublikowany: maj 4, 2016 16:00

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech w rolnictwie jako stajennych przy krowach w miejscowości Öhringen. Zatrudnienie z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie na miejscu.

Poszukujemy dla naszego kontrahenta pomocnika przy pracy w gospodarstwie przy krowach (około 100 Sztuk)

Obowiązki:
Prace pomocnicze w oborze
Karmienie i pojenie krów
Czyszczenie codzienne boksów
Dbanie o porządek w obejściu
Pomaganie przy drobnych naprawach i pracach gospodarczych
Doświadczenie jest wymagane

Oczekiwania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
zaangażowanie, obowiązkowość
możliwość podjęcia pracy sezonowej na okres 70dni w Niemczech

TYLKO ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O SKŁADANIE APLIKACJI MAILOWO.
W TYTULE WIADOMOŚCI NALEŻY WPISAĆ
“POMOCNIK,STAJENNY PRZY KROWACH w Öhringen”

Mail kontaktowy> k.burczik@jobjager.de, proszę dołączyć CV wraz ze zdjęciem.

ID ogłoszenia: 72957224121411d7