€ 13,10 euro/h

Remonty i wykończenia praca w Niemczech na budowie od zaraz Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 17, 2017 03:38

Propozycja zatrudnienia w Zwickau do podjęcia od zaraz przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy malowaniu, regipsach i szpachlowaniu.

Stanowisko: Pracownik wykończeniowy

Lokalizacja: Zwickau, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace ogólnobudowlane ze szczególnym naciskiem na malowanie, montowanie regipsów, szpachlowanie
  • wykonywanie drobnych zadań wykończeniowych

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i samochód
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonej pracy
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, samodzielność
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

Zapewniamy:

  • przyjazny, ambitny zespół
  • dużą liczbę premii
  • bardzo dobre zarobki
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną na okres próbny z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę za darmo
  • opcję wypracowywania nadgodzin
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość ubiegania się o kindergeld

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 26459e528787260c