€ do uzgodnienia

Produkcja napojów energ. bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 8, 2015 18:54

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji napojów energetycznych dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Dreźnie przy pakowaniu gotowych wyrobów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Drezno

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pracę przy taśmie produkcyjnej polegająca na zdejmowanie gotowych napojów energetycznych i pakowanie do kartonowych pudełek
  • inne zadania mogą zostać powierzone np.: kontrola jakości, obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość kondycyjna
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • brak problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na niemieckich warunkach
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 330 euro miesięcznie
  • umowa o pracę na 3 miesiące
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • opieka polskiego rezydenta
  • sumienne szkolenie przygotowujące do wypełniania obowiązków
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV i zdjęcia na adres: dringende@europe.com z dopiskiem: produkcjanapojowenergetycznych/10/15

źródło:

ID ogłoszenia: 7035616737b6a1ba

4 komentarze na “Produkcja napojów energ. bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz Drezno”

  1. Renata Kukier na październik 9, 2015 @ 11:32

    Jestem zainteresowana ofertą pracy.Pracowita dyspozycyjna.Możliwość wyjazdu od zaraz.Kontakt 609376690.Pozdrawiam Renata Kukier

  2. Witam jesteśmy Zainteresowani waszą ofertą pracy jesteśmy parą gotową do wyjazdu od zaraz!!!!!

  3. Byłbym zainteresowany ofertą pracy ,spełniam powyższe warunki proszę o kontakt na e-mail : arturwiel@wp.pl

  4. Jestem zainteresowany Państwa ofertą, proszę o przesłanie na adres mailowy numeru tel. na który można się z Państwem skontaktować w sprawie wyjazdu.