€ 1700 euro mc + zakwaterowanie

Produkcja dań gotowych dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne, dla najlepszych na stałe
  • Opublikowany: sierpień 8, 2016 03:09

Zatrudnimy od zaraz pracowników bez znajomości języka na produkcję dań gotowych-lasagne, pizz, hamburgerów w fabryce ze Stuttgartu. Ogłoszenie pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja miesięczna: 1700 euro brutto

Czas trwania umowy: 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Zakres obowiązków:

  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za obsługę i kontrolę działania maszyn produkcyjnych do szatkowania, mielenia i podgrzewania składników
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie sosów i produktów do dalszych procesów
  • wszelkie zadania wykonywane będą ze szczególnym uwzględnieniem norm BHP

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • szybkość we wdrażaniu się
  • samodzielność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę próbną, trwającą 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe
  • darmowy nocleg zapewniony przez pracodawcę w wyposażonym mieszkaniu – pracownik musi zabrać wyłączenie własną pościel
  • zatrudnienie od zaraz
  • rzetelne szkolenie pracownicze i przez pierwsze dni pracę pod okiem koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji dań gotowych, Stuttgart” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 19457a7bfcb9b3dc

1 odpowiedź na “Produkcja dań gotowych dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowany praca od zaraz..

    kontakt : matpolok@gmail.com