€ 8,50 euro brutto/h

Produkcja dam pracę w Niemczech pakowanie słodyczy bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 9, 2014 00:07

Fabryka słodyczy z Monachium poszukuje pracowników do pakowania wyrobów przy linii produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Miejsce pracy: Monachium

Termin: pracownicy potrzebni pilnie!

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Stanowisko produkcyjne przy taśmie produkcyjnej.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie jakości oraz pakowanie ciastek.
  • Konieczne będzie również obsługiwanie maszyny produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • brak uczuleń (praca w gumowych rękawiczkach)
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • schludność, motywacja
  • chęć pracy w godzinach dodatkowych
  • zręczność, dobry wzrok

Oferujemy:

  • pracę od zaraz (dla chętnych istnieje możliwość powrotu do domu na święta)
  • zatrudnienie w dłuższej perspektywie
  • zapewnione ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek
  • zatrudnienie w firmie z dobrą pozycją na rynku
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie płątne

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie słodyczy bez znajomości języka Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3375485d632f2309

15 komentarzy na “Produkcja dam pracę w Niemczech pakowanie słodyczy bez języka od zaraz”

  1. Witam szukam pracy proszę o kontakt

  2. panek waldemar na grudzień 9, 2014 @ 15:31

    Jestem zainteresowany. Dyspozycyjny. Pomimo 50 lat, w 100% sprawny. Proszę o kontakt.

  3. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą będę dostępna od stycznia na dłuższu okres mam duże doświadczenie w produkcji ponieważ pracowałam w Holandii w wielu firmach głównie na produkcji .Proszę o kontakt 774830598

  4. Witam. Spełniam wymagania podane przez Państwa w ogłoszeniu. Poszukują Państwo właśnie mnie do pracy.

  5. Witam.Pilnie poszukuję pracy a dodatkowo spełniam Państwa oczekiwania.

  6. Witam, wraz z moim narzeczonym szukamy pracy od 12 stycznia 2015 roku na dłuższy okres czasu. Jesteśmy w wieku 27 lat i bardzo szybko uczymy się nowych rzeczy. Obecnie ja pracuje w Niemczech w sklepie produkując marmoladę a mój narzeczony cukierki. Prosimy o kontakt a na pewno nie będą Państwo żałować.

  7. Mogę przyjąć wasza ofertę od zaraz tel 608 734 729 oczekuje na państwa odpowiedz

  8. Poszukuje pracy najlepiej od stycznia .Mam doświadczenie przy obsłudze maszyn . a Jestem dyspozycyjna i sumienna . Mój tel 608-734-729

  9. Witam jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt mail goska801218@wp.pl tel 663-008-610

  10. Witam jestem zainteresowana praca bardzo proszę o kontakt 733878415

  11. jestem zainteresowany

  12. Witam, jestem zainteresowana współpracą z Państwem. Spełniam wszystkie wymienione wyżej warunki. Bardzo zależy mi na znalezieniu pracy w Niemczech. Jestem dyspozycyjna i sumienna. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji (pakowanie ciastek).
    Proszę o kontakt: 505 – 271 – 068 lub 512 – 871 – 816, dziękuję.
    Pozdrawiam.

  13. Jestem zainteresowany pracą , mam 42 lata i jestem bardzo aktywny proszę o szybki kontakt 518204175 dziękuje

  14. Witam!
    Jestem zainteresowana pracą. Pracowałam wcześniej w Holandii przy pakowaniu serów na linii produkcyjnej. Znam język niemiecki i angielski w stopniu komunikatywnym.
    Mój kontakt mailowy kaziora@onet.eu , proszę o kontakt z chęcią prześlę cv
    Pozdrawiam

  15. Witam.Podejmę pracę.Pracowałam w Niemczech: przy produkcji, w ogrodnictwie,w rolnictwie.
    Znam język w stopniu komunikatywnym.Jestem dokładna, sumienna.
    proszę o kontakt: 76/8560641.